Ελληνικό Προιόν

Βλέπετε 1–32 από 36 αποτελέσματα

Ωμή μπάρα με ταχίνι & μελάσα Χωρίς Γλουτένη 45γρ – EMELIA

Χωρίς ΓλουτένηΧωρίς ΖάχαρηΧωρίς ΓαλακτοκομικάVeganRawΕλληνικό Προιόν
1.70 
Προσθήκη στο καλάθι

Συστατικά: Νιφάδες βρώμη χωρίς γλουτένη, ταχίνι Emelia, Μελάσα Emelia, μήλο αποξηραμένο, φυστίκι αράπικο, σταφίδα ξανθή, κανέλα Κεϋλάνης, αλάτι.

Φιστικοβούτυρο Σερρών 100% Καρπός 1kg

Χωρίς ΖάχαρηVeganΕλληνικό ΠροιόνΧωρίς Φοινικέλαιο
6.80 
Προσθήκη στο καλάθι

Συστατικά: Πολτός ελληνικού φιστικιού (100%).

Τσάτνεϊ Πορτοκάλι Χωρίς Ζάχαρη 225γρ – Το Φίλεμα της Λέλας

Χωρίς ΓλουτένηΧωρίς ΖάχαρηVeganΕλληνικό Προιόν
Original price was: 4.55 €.Η τρέχουσα τιμή είναι: 4.10 €.
Προσθήκη στο καλάθι

Κρεμμύδια (21%), Πορτοκάλι (18%), Χυμός σταφυλιού, Χυμός ροδιού, Ξύδι από κρασί, Σελινόριζα, Πιπεριές πράσινες και κόκκινες, Μπούκοβο, Λάχανο, Αλάτι.

Τραγανά Στικς Μήλου με Κουρκουμά Χωρίς Ζάχαρη & Αλάτι 100gr – Sporos

Χωρίς ΖάχαρηΒιολογικάΧωρίς ΑλάτιΕλληνικό ΠροιόνΧωρίς Φοινικέλαιο
5.60 
Προσθήκη στο καλάθι

Συστατικά: Αλεύρι σίτου ολικής άλεσης*, μήλο* (49.4%), έξτρα παρθένο ελαιόλαδο* (21.5%), μηλόξιδο*, κουρκουμάς*.

*=Βιολογικής Καλλιέργειας

*Για τα αλλεργιογόνα, κοιτάξτε τα συστατικά σε έντονα γράμματα.
** Μπορεί να περιέχει ίχνη από αβγό, ξηρούς καρπούς και γάλα.

 

Τραγανά Μπισκότα Μήλο-Φυστικοβούτυρο Χωρίς Ζάχαρη 100gr – Sporos

Χωρίς ΖάχαρηVeganΒιολογικάΕλληνικό ΠροιόνΧωρίς Φοινικέλαιο
6.25 
Προσθήκη στο καλάθι

Συστατικά: Βρώμη* (51.9%), πουρές μήλου* (μήλο μαγειρεμένο, νερό, φυσικός χυμός λεμόνι), αλεύρι αμυγδάλου*, φυστικοβούτυρο*, λιναρόσπορος* (7.5%) (νερό, λιναρόσπορος), έξτρα παρθένο ελαιόλαδο* (1.3%), διογκωτικό αρτοποιίας: ανθρακικά άλατα του νατρίου.

*=Βιολογικής Καλλιέργειας

*Για τα αλλεργιογόνα, κοιτάξτε τα συστατικά σε έντονα γράμματα.
** Μπορεί να περιέχει ίχνη από αβγό, ξηρούς καρπούς και γάλα.

 

Ρολάκι Σύκου με Ελιές & Θυμάρι (Mediterranean) 160gr – Askada Farm

Χωρίς ΖάχαρηVeganΕλληνικό Προιόν
5.95 
Προσθήκη στο καλάθι

Πάστα σύκου 90%, αποξηραμένες ελιές Καλαμών 5%, βαλσαμικό ξύδι, σκόνη λεμονιού, θυμάρι 0,7%.

Μπορεί να περιέχει ίχνη από γλουτένη, γάλα, σόγια, φιστίκια ή άλλους ξηρούς καρπούς.

Μπισκότο Υψηλής Πρωτεΐνης με Φυστικοβούτυρο Χωρίς Ζάχαρη 45gr- Al Nutria

High ProteinΧωρίς ΓλουτένηΧωρίς ΖάχαρηΕλληνικό ΠροιόνΧωρίς Φοινικέλαιο
2.20 
Προσθήκη στο καλάθι

Συστατικά: Φιστίκια αραχίδες (20%), πρωτεΐνη γάλακτος (καζεϊνικό ασβέστιο), ολιγοφρουτόζη, γλυκαντικό: (ερυθριτόλη, γλυκοζίτες στεβιόλης), αυγά, αμύγδαλο, πολυδεξτρόζη, υγροσκοπικό μέσο: γλυκερίνη, έλαιο καρύδας, άλευρο ρυζιού, φυτικά έλαια: ηλιέλαιο, βαμβακέλαιο, βούτυρο κακάο, γαλακτωματοποιητής: λεκιθίνη σόγιας, διογκωτικά αρτοποιίας: (δισόξινο πυροφωσφορικό νάτριο, όξινο ανθρακικό νάτριο), θαλασσινό αλάτι, φυσικές αρωματικές ύλες, αντιοξειδωτικό: εκχύλισμα πλούσιο σε τοκοφερόλες.

Περιέχει φυσικά σάκχαρα. Μπορεί να περιέχει ίχνη από σπόρους σησαμιού ή άλλους καρπούς με κέλυφος.

H υπερβολική κατανάλωση μπορεί να έχει υπακτική δράση.

Μπισκοτάκια σοκολάτας με Μέλι & Κακάο Χωρίς Ζάχαρη & Αλάτι 100gr – Sporos

Χωρίς ΖάχαρηΒιολογικάΧωρίς ΑλάτιΕλληνικό ΠροιόνΧωρίς Φοινικέλαιο
6.25 
Προσθήκη στο καλάθι

Συστατικά: Βρώμη*, μέλι* (23.4%), νερό, άμυλο αραβοσίτου*, έξτρα παρθένο ελαιόλαδο* (8.8%), φιστικοβούτυρο*, αλεύρι σίτου ολικής άλεσης*, σκόνη κακάο* (5.8%).

*=Βιολογικής Καλλιέργειας

*Για τα αλλεργιογόνα, κοιτάξτε τα συστατικά σε έντονα γράμματα.
** Μπορεί να περιέχει ίχνη από αβγό, ξηρούς καρπούς και γάλα.

Μπισκότα με μέλι και κακάο 115gr – The Bee Bros

Χωρίς ΖάχαρηΕλληνικό ΠροιόνΧωρίς Φοινικέλαιο
2.95 
Προσθήκη στο καλάθι

Συστατικά: Αλεύρι Σίτου, μη υδρογονωμένα φυτικά λιπαρά (ηλιέλαιο και καριτέ, αρωματική ύλη, χρωστική ουσία – β καροτένιο), μέλι, γαλακτωματοποιητές (μόνο και διγλυκερίδια λιπαρών οξέων), αλεύρι ΟΛΙΚΗΣ ΑΛΕΣΗΣ (7%), άμυλο αραβόσιτου, κακάο σε σκόνη (2%), διογκωτική ύλη (διττανθρακικό νάτριο, διττανθρακικό αμμώνιο), αλάτι, παστεριωμένο μίγμα ΑΥΓΟΥ, γαλακτωματοποιητές: λεκιθίνη ελαιοκράμβης, γλυκαντική ουσία: μαλιτόλη* (6%), χαρουπάλευρο, φυσική αρωματική ύλη

Μπάρα Πρωτεΐνης Φυστικοβούτυρο 4x35gr – Nutree

High ProteinΧωρίς ΖάχαρηVeganRawΕλληνικό ΠροιόνΧωρίς Φοινικέλαιο
4.65 
Προσθήκη στο καλάθι

Πάστα χουρμά (47%), Φιστικοβούτυρο (21%), Φιστίκια (16%), Πρωτεΐνη αρακά (13,2%), Φυτική ίνα Βρώμης, Φυσικό Εκχύλισμα Βανίλιας, Αλάτι.

Μπάρα δημητριακών με μέλι και φρούτα (Συσκευασία 5x25gr) – THE BEE BROS

Χωρίς ΖάχαρηΕλληνικό ΠροιόνΧωρίς Φοινικέλαιο
3.55 
Προσθήκη στο καλάθι

Συστατικά: Μέλι 59,6%, Φρουτένια δαχτυλιδάκια δημητριακών 40% (αλεύρι ΒΡΩΜΗΣ ολικής άλεσης, αλεύρι ΣΙΤΑΡΙΟΥ ολικής άλεσης, αλεύρι ρυζιού ολικής άλεσης, αλεύρι καλαμποκιού ολικής άλεσης, άμυλο ΣΙΤΑΡΙΟΥ ολικής άλεσης, αλεύρι βύνης κριθαριού, μαγειρική σόδα, βιταμίνες), Φυτική ίνα εσπεριδοειδών.

Μπάρα δημητριακών με μέλι και σοκολάτα (Συσκευασία 5x25gr) – THE BEE BROS

Χωρίς ΖάχαρηΕλληνικό ΠροιόνΧωρίς Φοινικέλαιο
3.55 
Προσθήκη στο καλάθι

Συστατικά: Μέλι 54%, Κακάο 6%, Σοκολατένιες μπαλίτσες δημητριακών 40% (αλεύρι ΣΙΤΑΡΙΟΥ, αλεύρι καλαμποκιού, εκχύλισμα βύνης, λεκιθίνη ΣΟΓΙΑΣ, φυσικό κακάο χαμηλών λιπαρών, αλάτι, εκχύλισμα στέβιας, φυσικές γεύσεις σοκολάτας), Φυτική ίνα εσπεριδοειδών.

Μπαλίτσες Ενέργειας Τσουρέκι Χωρίς Ζάχαρη 105gr – Sporos

Χωρίς ΖάχαρηΒιολογικάΧωρίς ΑλάτιΕλληνικό ΠροιόνΧωρίς Φοινικέλαιο
6.65 
Προσθήκη στο καλάθι

Συστατικά: Αποξηραμένος χουρμάς*, βρώμη* (24%), φουντούκια*, μέλι* (7.4%), έξτρα παρθένο ελαιόλαδο* (7.4%), αλεύρι αμυγδάλου*, μαχλέπι, κάρδαμο, μαστίχα.

*=Βιολογικής Καλλιέργειας

*Για τα αλλεργιογόνα, κοιτάξτε τα συστατικά σε έντονα γράμματα.
** Μπορεί να περιέχει ίχνη από αβγό, ξηρούς καρπούς και γάλα.

Μπαλίτσες Ενέργειας Κακάο Πορτοκάλι Χωρίς Ζάχαρη & Αλάτι 100gr – Sporos

Χωρίς ΖάχαρηΒιολογικάΧωρίς ΑλάτιΕλληνικό ΠροιόνΧωρίς Φοινικέλαιο
6.25 
Προσθήκη στο καλάθι

Συστατικά: Αποξηραμένος χουρμάς* (59.9%), βρώμη*, αποξηραμένη καρύδα*, σκόνη κακάο* (7.8%), φρέσκος χυμός πορτοκάλι* (5.4%).

*=Βιολογικής Καλλιέργειας

*Για τα αλλεργιογόνα, κοιτάξτε τα συστατικά σε έντονα γράμματα.
** Μπορεί να περιέχει ίχνη από αβγό, ξηρούς καρπούς και γάλα.

Μπαλάκια με Ταχίνι & Φυστικοβούτυρο Χωρίς Ζάχαρη & Αλάτι 105gr – Sporos

Χωρίς ΖάχαρηΒιολογικάΧωρίς ΑλάτιΕλληνικό ΠροιόνΧωρίς Φοινικέλαιο
6.25 
Προσθήκη στο καλάθι

Αποξηραμένος χουρμάς, βρώμη (24.3%), μέλι (10.8%), ταχίνι ολικής αλέσεως, φιστικοβούτυρο, σπόροι τσία, σουσάμι, κακάο.

*Για τα αλλεργιογόνα, κοιτάξτε τα συστατικά σε έντονα γράμματα.
** Μπορεί να περιέχει ίχνη από αβγό, ξηρούς καρπούς και γάλα.

Μαλακό μπισκότο Σοκολάτα Χωρίς Ζάχαρη 40gr – Anthema

Χωρίς ΓλουτένηΧωρίς ΖάχαρηVeganΕλληνικό ΠροιόνΧωρίς Φοινικέλαιο
1.65 
Προσθήκη στο καλάθι

Μείγμα άλευρων (ρύζι, πατάτα, ταπιόκα, ίνες μπαμπού), ηλιέλαιο, νέκταρ ανθέων καρύδας, αγαύη, σοκολάτα (κακαόμαζα (54%), μαλτιτόλη, βούτυρο κακάο, λεκιθίνη σόγιας), κακάο, βανίλια, διττανθρακική σόδα, μπέικιν πάουντερ, κόμμι ξανθάνης, αλάτι.

Μαλακό μπισκότο Κανέλας Χωρίς Ζάχαρη 40gr – Anthema

Χωρίς ΓλουτένηΧωρίς ΖάχαρηΧωρίς ΓαλακτοκομικάVeganΕλληνικό ΠροιόνΧωρίς Φοινικέλαιο
1.65 
Προσθήκη στο καλάθι

Συστατικά: Mείγμα άλευρων (ρύζι, πατάτα, ταπιόκα, ίνες µπαµπού), νέκταρ ανθέων καρύδας, αγαύη, ηλιέλαιο, κανέλα κευλάνης, διττανθρακική σόδα, κόμμι ξανθάνης, μπέικιν πάουντερ, αλάτι, εκχύλισμα κανέλας.

Μαλακό μπισκότο Αμύγδαλο Χωρίς Ζάχαρη 40gr – Anthema

Χωρίς ΓλουτένηΧωρίς ΖάχαρηΧωρίς ΓαλακτοκομικάVeganΕλληνικό ΠροιόνΧωρίς Φοινικέλαιο
1.65 
Προσθήκη στο καλάθι

Συστατικά: Μείγμα άλευρων (ρύζι, πατάτα, ταπιόκα, ίνες µπαµπού), ηλιέλαιο, νέκταρ ανθέων καρύδας, αγαύη, αµύγδαλα, βανίλια, διττανθρακική σόδα, κόμμι ξανθάνης, μπέικιν πάουντερ, αλάτι, εκχύλισµα αμυγδάλου.

Κρουασάν με κρέμα Κακάο (6×42) – THE BEE BROS

Χωρίς ΖάχαρηΕλληνικό ΠροιόνΧωρίς Φοινικέλαιο
8.35 
Προσθήκη στο καλάθι

Aλεύρι σίτου, γέμιση Bee bros κακάο (22%) [90% μέλι, 10% κακάο], κακάο χαμηλών λιπαρών, πλήρες γάλα σε σκόνη, βούτυρο κακάο, μαργαρίνη [ηλιέλαιο (μη υδρογονωμένο), νερό], φυσική μαγιά (αλεύρι σίτου, νερό), αυγά, νερό, γλυκαντικό: σιρόπι μελιού, ρυθμιστές οξύτητας (κιτρικό οξύ), γαλακτωματοποιητές (μονο- και διγλυκερίδια λιπαρών οξέων), βυννοποιημένο αλεύρι σίτου, αλάτι, μέλι, αρωματικές ύλες, βούτυρο, συντηρητικό: προπιονικό ασβέστιο.

Μπορεί να περιέχει ίχνη από σουσάμι, φιστίκια, σόγια, μουστάρδα και άλλους ξηρούς καρπούς.

Κράκερ με Σπανάκι Χωρίς Αλάτι 100gr – Sporos

Χωρίς ΖάχαρηVeganΒιολογικάΧωρίς ΑλάτιΕλληνικό ΠροιόνΧωρίς Φοινικέλαιο
5.60 
Προσθήκη στο καλάθι

Συστατικά: Βρώμη* (59.5%), σπανάκι* (39.7%), έξτρα παρθένο ελαιόλαδο* (15.1%), ηλιόσπορος*, σπόρος τσία*, λιναρόσπορος* (4.7%), παπαρουνόσπορος*, μηλόξιδο*, αποξηραμένη ρίγανη* (0.4%).

*=Βιολογικής Καλλιέργειας

*Για τα αλλεργιογόνα, κοιτάξτε τα συστατικά σε έντονα γράμματα.
** Μπορεί να περιέχει ίχνη από αβγό, ξηρούς καρπούς και γάλα.

Κράκερ με Ρεβύθι & Κουρκουμά Χωρίς Ζάχαρη & Αλάτι 100gr – Sporos

Χωρίς ΖάχαρηΒιολογικάΧωρίς ΑλάτιΕλληνικό ΠροιόνΧωρίς Φοινικέλαιο
5.60 
Προσθήκη στο καλάθι

Συστατικά: Ρεβίθια* (94.2%), βρώμη*, αλεύρι σίτου ολικής άλεσης*, νερό, έξτρα παρθένο ελαιόλαδο* (11.8%), παπαρουνόσπορος*, φρέσκος χυμός λεμόνι*, κουρκουμάς*, αποξηραμένος δυόσμος*, σκόρδο σκόνη*.

*=Βιολογικής Καλλιέργειας

*Για τα αλλεργιογόνα, κοιτάξτε τα συστατικά σε έντονα γράμματα.
** Μπορεί να περιέχει ίχνη από αβγό, ξηρούς καρπούς και γάλα.

Κράκερ με Παντζάρι, Chia, Λιναρόσπορο Χωρίς Ζάχαρη 100gr – Sporos

Χωρίς ΖάχαρηΒιολογικάΧωρίς ΑλάτιΕλληνικό ΠροιόνΧωρίς Φοινικέλαιο
5.60 
Προσθήκη στο καλάθι

Συστατικά: Βρώμη* (57.3 %), παντζάρι*, έξτρα παρθένο ελαιόλαδο* (17.2%), ηλιόσπορος*, σπόρος τσία* (5.3%), λιναρόσπορος* (4.6%), παπαρουνόσπορος*, σουσάμι*, αποξηραμένη ρίγανη*.

*=Βιολογικής Καλλιέργειας

*Για τα αλλεργιoγόνα, κοιτάξτε τα συστατικά σε έντονα γράμματα.
** Μπορεί να περιέχει ίχνη από αβγό, ξηρούς καρπούς και γάλα.

Γκοφρετάκια με Μέλι και Φράουλα Χωρίς Ζάχαρη 135gr – The Bee Bros

Χωρίς ΖάχαρηΕλληνικό ΠροιόνΧωρίς Φοινικέλαιο
2.85 
Προσθήκη στο καλάθι

ΑΛΕΥΡΙ ΣΙΤΟΥ, ΜΗ ΥΔΡΟΓΟΝΩΜΕΝΑ ΦΥΤΙΚΑ ΛΙΠΑΡΑ (ΗΛΙΕΛΑΙΟ), ΜΕΛΙ 12%, ΑΠΑΧΟ ΓΑΛΑ ΣΕ ΣΚΟΝΗ, ΑΜΥΛΟ ΑΡΑΒΟΣΙΤΟΥ, ΦΡΑΟΥΛΑ ΣΕ ΣΚΟΝΗ (ΦΡΑΟΥΛΕΣ, ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΟΞΥΤΗΤΑΣ:ΚΙΤΡΙΚΟ ΟΞΥ), ΑΜΥΛΟ ΠΑΤΑΤΑΣ, ΓΛΥΚΑΝΤΙΚΗ ΟΥΣΙΑ:ΜΑΛΤΙΤΟΛΗ 4%, ΔΙΟΓΚΩΤΙΚΟ ΜΕΣΟ:ΑΝΘΡΑΚΙΚΟ ΝΑΤΡΙΟ, ΓΑΛΑΚΤΟΜΑΤΟΠΟΙΗΤΗΣ:ΛΕΚΙΘΙΝΗ ΗΛΙΑΝΘΟΥ, ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΟΞΥΤΗΤΑΣ:ΓΑΛΑΚΤΙΚΟ ΟΞΥ, ΣΚΟΝΗ ΠΑΝΖΤΑΡΙΟΥ(ΧΥΜΟΣ ΠΑΝΖΤΑΡΙΟΥ, ΜΑΛΤΟΔΕΞΤΡΙΝΗ, ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΟΞΥΤΗΤΑΣ:ΚΙΤΡΙΚΟ ΟΞΥ), ΑΛΑΤΙ.

Γκοφρετάκια με μέλι και κακάο Χωρίς Ζάχαρη 135gr – The Bee Bros

Χωρίς ΖάχαρηΕλληνικό ΠροιόνΧωρίς Φοινικέλαιο
2.75 
Προσθήκη στο καλάθι

Συστατικά: Αλεύρι Σίτου, μη υδρογονωμένα φυτικά λιπαρά (ηλιέλαιο), μέλι, άμυλο αραβόσιτου, κακάο σε σκόνη χαμηλών λιπαρών (2%), αλεύρι από σπόρους χαρουπιού, γλυκαντική ουσία: μαλιτόλη* (6%), άμυλο πατάτας, διογκωτική ύλη (διττανθρακικό νάτριο), γαλακτωματοποιητές (λεκιθίνη κραμβελαίου), αλάτι, φυσική αρωματική ύλη.

Βιολογική καλαμπογκοφρέτα χωρίς αλάτι 100g – Οla Bio

Χωρίς ΓλουτένηΧωρίς ΖάχαρηVeganΒιολογικάΧωρίς ΑλάτιΕλληνικό Προιόν
1.40 
Προσθήκη στο καλάθι

Συστατικά: 100% καλαμπόκι*.

*=βιολογικής καλλιέργειας.

Βαφλάκια με Μέλι & Σοκολάτα Χωρίς Ζάχαρη 120gr (4 τμχ) – THE BEE BROS

Χωρίς ΖάχαρηΕλληνικό ΠροιόνΧωρίς Φοινικέλαιο
6.35 
Προσθήκη στο καλάθι

Συστατικά: Αλεύρι σίτου, κακάο (20,5%) [μαλτιτόλη, φυτικά έλαια και λίπη (ηλιέλαιο), κακάο σε σκόνη με χαμηλά λιπαρά, κακαόμαζα, μέλι, γαλακτωματοποιητής: λεκιθίνη σόγιας, φυσική γεύση βανίλιας], αυγά, αλεύρι σόγιας, διαιτητικές ίνες: φρουκτοολιγοσακχαρίτης, τροποποιημένο άμυλο καλαμποκιού, σταθεροποιητής: γλυκερόλη, άρωμα βανίλιας, αλάτι, διογκωτικό μέσο: διφωσφορικά άλατα, μαγειρική σόδα, φωσφορικά άλατα ασβεστίου, συντηρητικό: σορβικό κάλιο, χυμός λεμονιού, πρωτεΐνη χαρουπιού, ίνες χαρουπιού.
Μπορεί να περιέχει ίχνη γάλακτος.

Βαφλάκια με Μέλι & Βανίλια Χωρίς Ζάχαρη 120gr (4 τμχ) – THE BEE BROS

Χωρίς ΖάχαρηΕλληνικό ΠροιόνΧωρίς Φοινικέλαιο
4.55 
Προσθήκη στο καλάθι

Συστατικά: Αλεύρι σίτου, φυτικά έλαια και λίπη (ηλιέλαιο), μέλι, αυγά, αλεύρι σόγιας, διαιτητικές ίνες: φρουκτοολιγοσακχαρίτης, τροποποιημένο άμυλο καλαμποκιού,Σταθεροποιητής: γλυκερόλη, άρωμα βανίλιας, γλυκαντικό: μαλτιτόλη, αλάτι, γαλακτωματοποιητής: λεκιθίνη σόγιας, διογκωτικά μέσα: Διφωσφορικά άλατα, μαγειρική σόδα, Φωσφορικά άλατα ασβεστίου, συντηρητικό: Σορβικό κάλιο , χυμός λεμονιού, πρωτεΐνη χαρουπιού, ίνες χαρουπιού.
Μπορεί να περιέχει ίχνη γάλακτος.

Αφράτο κέικ με κακάο & μέλι (Συσκευασία των 10x25gr) – THE BEE BROS

Χωρίς ΖάχαρηΕλληνικό ΠροιόνΧωρίς Φοινικέλαιο
5.75 
Προσθήκη στο καλάθι

Συστατικά: Αλεύρι Σίτου, νερό, σιρόπι μελιού, φρέσκα αυγά 12,5%, μέλι, μη υδρογονωμένα φυτικά λίπη (φυτικά έλαια, ηλιέλαιο), σκόνη αποβουτυρωμένου κακάου 4,1%, ηλιέλαιο, σκόνη αποβουτυρωμένου γάλακτος, φυσικές αρωματικές ύλες, γαλακτωματοποιητές (μόνο και δι-γλυκερίδια λιπαρών οξέων*, λεκιθίνη σόγιας), διογκωτικοί παράγονες (όξινο φωσφορικό νάτριο και όξινο ανθρακικό νάτριο), αλάτι.

Άλειμμα μελιού με κακάο & φράουλα 300gr – The Bee Bros

Χωρίς ΓλουτένηΧωρίς ΖάχαρηΧωρίς ΓαλακτοκομικάVegeterianΧωρίς ΑλάτιΕλληνικό Προιόν
4.55 
Προσθήκη στο καλάθι

Μέλι (90%), Κακάο (10%), άρωμα φράουλα.

Άλειμμα μελιού με κακάο & μπανάνα 300gr – The Bee Bros

Χωρίς ΓλουτένηΧωρίς ΖάχαρηΧωρίς ΓαλακτοκομικάVegeterianΧωρίς ΑλάτιΕλληνικό Προιόν
4.55 
Προσθήκη στο καλάθι

Συστατικά: Μέλι (90%), Κακάο (10%), άρωμα μπανάνας.

Άλειμμα μελιού & κακάο 300gr – The Bee Bros

Χωρίς ΓλουτένηΧωρίς ΖάχαρηΧωρίς ΓαλακτοκομικάVegeterianΧωρίς ΑλάτιΕλληνικό Προιόν
4.55 
Προσθήκη στο καλάθι

Συστατικά: Μέλι (90%), Κακάο (10%).

Άλειμμα με γεύση ΦΡΑΟΥΛΑ 300gr – The Bee Bros

Χωρίς ΖάχαρηΕλληνικό ΠροιόνΧωρίς Φοινικέλαιο
6.95 
Προσθήκη στο καλάθι

ΜΕΛΙ (60%) ,ΛΑΔΙ ΚΑΡΥΔΑΣ , ΑΠΟΞΗΡΑΜΕΝΗ ΦΡΑΟΥΛΑ ΣΕ ΣΚΟΝΗ (9%), ΜΗ ΥΔΡΟΓΟΝΩΜΕΝΑ ΦΥΤΙΚΑ ΛΙΠΑΡΑ (ΗΛΙΕΛΑΙΟ), ΑΠΑΧΟ ΓΑΛΑ ΣΕ ΣΚΟΝΗ, ΙΝΟΥΛΙΝΗ ,ΒΟΥΤΥΡΟ ΚΑΚΑΟ, ΓΑΛΑΚΤΟΜΑΤΟΠΟΗΤΗΣ: ΛΕΚΙΘΙΝΗ ΗΛΙΑΝΘΟΥ, ΑΛΑΤΙ.